0
 • Krepšelyje nėra produktų.

 • Garbanota.lt šeimos pėdučių antspaudų paveikslas - unikalus drugelis

  Augantis Tavo vaiko drugelis

  Dalintis per:

  antanas jhhujh
  Dažnai manęs klausia:
  – nuo kokio amžiaus tinka Tavo vaiko drugelis?
   
  – Tavo vaiko drugelis tinka visiem!!! Skonio reikalas kada piešti, bet papasakosiu savo mintį ir supratimą.
  Aš rekomenduoju pirmą drugelį piešti tada kai vaikas dar visai mažas. Nuo 0 iki kelių mėnesių amžiaus. Toks Tavo vaiko drugelis itin mielas, nes jis visai mažas. Atsispaudę pirštai žirnio dydžio. Kai vaikai taip greitai auga, norisi sustabdyti akimirką ir turėti kuo daugiau prisiminimų.
   
  Kai vaikui jau paaugęs, apie 2 metų amžiaus, Tavo vaiko drugelio piešimas jau kitoks. Jis įprasmintas, nes vaikas supranta ką daro. Beabejo žmogus kuris piešia kartu su vaiku (mama, tėtis, sesė ar močiutė, o gal visi kartu) taip pat turi įsijausti į piešimą. Visą tai pateikti žaismingai, su šypsena. Na Jūs ir patys žinote 😉 bet vienaio ar kitaip vaikas jau dalyvauja procese 100%. O kai nupieštą drugelį pakabinate ant sienos vaikas jaučiasi toks svarbus, nes jo meno kūrinys puošia kambarį.
   
  Augantis Tavo vaiko drugelis tai galimybė stebėti kaip keičiasi Jūsų vaiko pėdutės. Jūs renkatės kada piešti drugelius, bet pirmąjį rekomenduoju piešti kuo greičiau 😉
   
  Dar vienas smagus aspektas klabant apie tokio tipo drugelį yra tai, kad kai vaikas nupieš pirmą drugelį ir paaugs, jam smagu bus pamatuoti kaip pasikeitė jo pėda ir pasakyti koks jis jau didelis. Mano Jurgis kaskart bando įrodyti koks jis didelis ir gavęs patvirtinimą jaučiasi patenkintas.
   
  Augantis Tavo vaiko drugelis gali būti trivietis, keturvietis ir, net penkiavietis. Čia jau Jūsų skonio reikalas 😉 drugeliai gali būti nupiešti ant vienos drobės, o gali būti ir ant atskirų.
   
   

  Parašykite komentarą