0
 • Krepšelyje nėra produktų.

 • 0
 • Krepšelyje nėra produktų.

 • Apie mane

  Sveiki, esu garbanota. Myliu gyvenimą – savo vyrą, vaikus, mamą, draugus ir artimuosius, gerą kino filmą ar spektaklį, skanią vakarienę ir raudono vyno taurę, ryškiai lakuotus nagus ir rožines lūpas, savo garbanotus plaukus, gerus, odinius batus ir dar daug, daug kitų dalykų. O kūryba – mano didžioji gyvenimo meilė. Tikiu, kad kurdama tai, kas mane veža perteikiu tą energiją Jums ir tas mane taip žavi. Ačiū visiems, kas palaikote mane ir mano kūrybą, tai itin svarbu menininkui.
   
  Čia mano šeimos nuotrauka.
  Aš – Dovilė, vyras – Andrius, vaikai – Jurgis ir Barbora.
   
  Garbanota gimė tada, kai sutikau savo vyrą Andrių. Jo dėka aš tapau rami viduje ir pradėjau skleistis kaip moteris, menininkė. Patikėjau savimi ir savo supratimu kas yra gražu. Įsiklausiau savęs ir pradėjau kurti.
  Pirmas garbanota žingsnelis buvo nedrąsus, bet tvirtas. Su pirmagimiu Jurgiu nupiešėme jo pėdučių drugelį – TAVO VAIKO DRUGELIS ir jis buvo nuostabus. Dar dabar kabo Jurgio kambaryje. Gerus metus laiko intensyviai dirbau su šiuo produktu ir apkeliavau visą Lietuvą. Mugės, parodos ir gyvas bendravimas su Jumis.
  O tada, atėjo metas tapybai. Gimė pirmasis paveikslas – TAI YRA MOTERIS, kuris viską pakeitė. Nuo to paveikslo, pradėjau kurti kuprines, rankines, kosmetines su savo tapybos darbais. Pasipylė moterų portretai. Lolita, Izabela, Veronika, Roxana, Siuzana, MARGO ir daug, daug kitų. 
  Kodėl moterys? Todėl, kad jos labai gražios, užburiančios, tokios skirtingos ir tuo pačiu panašios. Kiek jų benupieščiau, galvoje vis stovi kita ir kita ir kita.
  Pradėjau plėsti prekių asortimentą. Sukūriau džemperių, marškinėlių liniją, stalo padėkliukai, prijuostės, raktinės, rankinukai su plačia petneša, rankšluosčiai ir kelioninės rankinės. Tiek visko daug jau šiandien. Bravo!!!
   
  Pasitaikė proga prisidėti prie Utenos trikotažas kolekcijos kūrimo. Sąskaitoje – dvi kolekcijos. Itin įdomus, iššūkių suteikęs projektas. Tokių norisi tik daugiau. Labai įdomu stebėti save ir savo ribas.
   
  O tada atėjo laikas – vyrams. Pagaliau nupiešiau VILKĄ. Iki tol, piešiniai buvo tik moteriški arba vaikiški. Vyriškas nesigavo nors tu ką. O mėginau ne kartą ir ne du. Matomai reikėjo išbūti, išlaukti. Tai buvo dar vienas garbanota lūžis. Prisišaukiau į savo auditoriją ir vyrus. Pasaka!!!
   
  Taip, po truputį, plečiu garbanota ribas. Užsimanau sukurti svajonių knygelę – taip ir padarau. Užsimanau garbanota kojinių – prašau, turiu 6 skirtingus dizainus. Šiandien darau tai, apie ką svajoju. Kuriu ir savo kūryba dalinuosi su Jumis!
   
  Su linkėjimais!

  Dalintis per:

  Parašykite komentarą

  2022 garbanota.lt Visos teisės saugomos