Mano kurti produktai su Jūsų įmonės logotipu

01. Verslo dovanos

garbanota VERSLO DOVANOS – tai itin kokybiški gaminiai su mano kurtu paveikslu prie kurio priderindami Jūsų įmonės šūkį ar logotipą, gausime itin originalią ir netikėtą meno kūrinį Jūsų partneriams ar kolegoms

  1. Išsirenkate garbanota produktą, kurį norite dovanoti. Pirkinių krepšelis, prijuostė, rankšluotis ar kosmetinė. O gali būti ir marškinėliai ar džemperis.
  2. Išsirenkate garbanota paveikslą.
  3. O mes, subtiliai ir meniškai įkomponuojame Jūsų logotipą ar įmonės pavadinimą. Rezultatas toks – mano kurtas paveikslas lieka efektingas ir traukiantis akį, o kartu, produktas primena žmogui Jus ar Jūsų įmonės veiklą.
 
Tokia garbanota VERSLO DOVANA praktiška, išskirtinė, originali, o svarbiausia – panaudojama. Tiek daug verslo dovanų, kurios lyg ir turi paskirtį, lyg ir gražios, bet gan sunkiai panaudojamos arba visai nereikalingos. Aš kuriu tam, kad žmogus džiaugtųsi daiktu ir jį nešiotų.
 
Jei norite Jums sukurto dizaino – puiku. Parašykite savo idėją dovile@garbanota.lt arba paskambinkite man 864675420. Sukursime kažką gražaus ir netikėto drauge!
Nuo idėjos iki sukurto dizaino

02. Dizaino sukūrimas

Kuriu individualius produktų dizainus įmonėms

Turite idėją, norite išskirtinio produkto? Verslo dovanų savo darbuotojams, kolegoms?

Kuriu individualius produktus ar dizainus savo esamiems sukurtiems produktams. Galimi įvairūs bendradarbiavimo variantai: mano esamų dizainų pritaikymas su Jūsų įmonės logotipu arba visiškai naujo dizaino, vizualo ar produktų koncepsijos sukūrimas.

Pasižvalgykite po mano nupieštų sienų galeriją!

03. Pieštos sienos

Piešiu sienas namams ir komerciniams objektams

Pirmas mano piešimas ant sienų įvyko pas Indrę. Pamenu, sėdim pas ją namuose, džiaugiamės jos naujais, erdviais namais, geriam kavą, plepam. Indrė buvo ką tik įsikėlusi, daug erdvės ir dar daugiau didelių, baltų, tuščių sienų, kurios prašė manęs – piešk!!! Staiga kalba pakrypsta apie tai, kaip aš jau seniai svajoju, kad piešiu ant sienų. Indrė sako:
– Dovile, piešk. Duodu visą sieną, rinkis kurią nori ir piešk ką tik nori. Pasitikiu tavimi, bus tikrai gražu ir aš būsiu laiminga.
Nuo šio momento vis piešiu ir piešiu.
Jei turi sieną kuriai reikia mano ranka pieštos grafikos – parašyk man: