Tavo vaiko drugelis 20×20 cm

18,90 23,90 
Tinka nuo 0 iki 3 metų kūdikio pėdučių antspaudams.
Tai vaiko/kūdikio pėdučių anstpaudų įamžinimas ant drobės. Idėja – kaip kokybiškai praleisti laiką kartu su vaiku, šeima. Drugelio piešimas leidžia vaikui pasijausti svarbiam, nes jo pėdutės tampa meno kūriniu. Piešk kartu su savo vaiku ir vaiko pėdutės virs spalvingo drugelio sparnais!
Pasirinkti savybes

Tavo vaiko drugelis 24×30 cm

18,90 23,90 
Tinka nuo 3 metų vaikam iki 42 dydžio pėdos antspaudui. Tai vaiko/kūdikio pėdučių anstpaudų įamžinimas ant drobės. Idėja – kaip kokybiškai praleisti laiką kartu su vaiku, šeima. Drugelio piešimas leidžia vaikui pasijausti svarbiam, nes jo pėdutės tampa meno kūriniu. Piešk kartu su savo vaiku ir vaiko pėdutės virs spalvingo drugelio sparnais!
Pasirinkti savybes

Dvigubas Tavo vaiko drugelis 30×40 cm

31,90 37,00 
Tinka dviejų vaikų nuo 0 metų iki 42 dydžio pėdų antspaudams (vienas drugelio kūnas mažesnis, kitas didesnis). Tai vaikų/kūdikių pėdučių anstpaudų įamžinimas ant drobės. Idėja – kaip kokybiškai praleisti laiką kartu su vaikais, šeima. Drugelio piešimas leidžia vaikam pasijausti svarbiem, nes jų pėdutės tampa meno kūriniu. Piešk kartu su savo vaiku ir vaiko pėdutės virs spalvingo drugelio sparnais!
Pasirinkti savybes

Dvigubas Tavo vaiko drugelis 30×40 cm, dvynukams

31,90 37,00 
Tinka dviem vaikam - dvynukam nuo 0 metų iki 42 dydžio pėdų antspaudams (abu drugelio kūnai vienodo dydžio). Tai vaikų/kūdikių pėdučių anstpaudų įamžinimas ant drobės. Idėja – kaip kokybiškai praleisti laiką kartu su vaikais, šeima. Drugelio piešimas leidžia vaikam pasijausti svarbiem, nes jų pėdutės tampa meno kūriniu. Piešk kartu su savo vaikais ir vaikų pėdutės virs spalvingais drugelių sparnais!
Pasirinkti savybes

Tavo šeimos drugelis 30×40 cm, 2 pėdučių antspaudams

41,90 46,90 
2 asmenų šeimai, taip pat tinka vaiko ir mamos/tėčio pėdučių antspaudams. Užsakymo komentare nurodykite kiekvieno asmens pėdos dydį ir vaiko/ų amžių, pagal tai nupiešiu drugelio kūną (mažesniem vaikam mažesni, didesniem didesni). Tai Jūsų šeimos pėdučių anstspaudų įamžinimas ant drobės. Idėja – kaip kokybiškai praleisti laiką kartu su visa šeima.  O prisilietimas prie žmogaus kojų jau nuo senų laikų turi simbolinę reikšmę. Tai simbolizuoja visišką, nuoširdų ir atvirą žmogaus priėmimą. O vaikams drugelių piešimas leidžia pasijausti svarbiems, nes jų pėdutės tampa meno kūriniu. Smagaus laiko kartu su šeima bei spalvotų ir neatkartojamų Tavo šeimos drugelių.
Pasirinkti savybes

Dvigubas Tavo drugelis 40×50 cm

38,90 43,90 
Dviem suaugusiųjų pėdų antspaudams skirtas drugelis (2 drugelio kūnai ant vienos drobės). Užsakymo komentare nurodykite pėdų dydžius (tinka iki 43 dydžio pėdos, kitu atveju rekomenduojama rinktis 50 x 70 cm dydžio drobę). Tai Jūsų ir Jūsų antros pusės pėdų antspaudų įamžinimas ant drobės. Idėja – kaip kokybiškai praleisti laiką kartu, o prisilietimas prie žmogaus kojų jau nuo senų laikų turi simbolinę reikšmę. Tai simbolizuoja visišką, nuoširdų ir atvirą žmogaus priėmimą. Piešk kartu su savo mylimuoju ir Jūsų pėdos virs spalvingo drugelio sparnais.
Pasirinkti savybes

Tavo drugelis 30×30 cm

22,90 27,90 
Suaugusiam skirtas drugelis iki 43 dydžio pėdos antspaudui, jei pėda didesnė rekomenduojame rinktis didesnę 40x40 cm drobę. Tai Jūsų ir Jūsų antros pusės* pėdų antspaudų įamžinimas ant drobės. Idėja – kaip kokybiškai praleisti laiką kartu, o prisilietimas prie žmogaus kojų jau nuo senų laikų turi simbolinę reikšmę. Tai simbolizuoja visišką, nuoširdų ir atvirą žmogaus priėmimą. Piešk kartu su savo mylimuoju ir Jūsų pėdos virs spalvingo drugelio sparnais. * Kiekvienam asmeniui užsakoma atskira drobė. Jei norite atskirų drobių visai šeimai, galite papildomai rinktis iš 40x40 cm drobės suaugusiems bei 20x20 ir 24x30 cm drobių vaikams.
Pasirinkti savybes

Tavo drugelis 40×40 cm

22,90 27,90 
Suaugusiam skirtas drugelis, tinka visų dydžių pėdos antspaudams Tai Jūsų ir Jūsų antros pusės* pėdų anstpaudų įamžinimas ant drobės. Idėja – kaip kokybiškai praleisti laiką kartu, o prisilietimas prie žmogaus kojų jau nuo senų laikų turi simbolinę reikšmę. Tai simbolizuoja visišką, nuoširdų ir atvirą žmogaus priėmimą. Piešk kartu su savo mylimuoju ir Jūsų pėdos virs spalvingo drugelio sparnais. * Kiekvienam asmeniui užsakoma atskira drobė. Jei norite atskirų drobių visai šeimai, galite papildomai rinktis iš 30x30 cm drobės suaugusiems bei 20x20 ir 24x30 cm drobių vaikams.
Pasirinkti savybes