0
 • Krepšelyje nėra produktų.

 • 0
 • Krepšelyje nėra produktų.

 • Verslo dovanos

  garbanota VERSLO DOVANOS – tai itin kokybiški gaminiai su mano kurtu paveikslu prie kurio priderindami Jūsų įmonės šūkį ar logotipą, gausite itin originalų ir netikėtą meno kūrinį Jūsų partneriams ar kolegoms.
  1. Išsirenkate garbanota produktą, kurį norite dovanoti. Pirkinių krepšelis, prijuostė, rankšluostis ar kosmetinė. O gali būti ir marškinėliai ar džemperis.
  2. Išsirenkate garbanota paveikslą. O gal norite kad nupieščiau kažką specialiai Jūsų įmonei.
  3. Mes subtiliai ir meniškai įkomponuojame Jūsų logotipą ar įmonės pavadinimą ant verslo dovanos. Rezultatas toks – mano kurtas paveikslas lieka efektingas ir traukiantis akį, o kartu, produktas primena žmogui Jus ar Jūsų įmonės veiklą.
   
  Tokia garbanota VERSLO DOVANA praktiška, išskirtinė, originali, o svarbiausia – panaudojama. Tiek daug verslo dovanų, kurios lyg ir turi paskirtį, lyg ir gražios, bet gan sunkiai panaudojamos arba visai nereikalingos. Aš kuriu tam, kad žmogus džiaugtųsi daiktu ir jį nešiotų.
   
  Jei norite Jums sukurto dizaino – puiku. Parašykite savo idėją dovile@garbanota.lt arba paskambinkite man 864675420. Sukursime kažką gražaus ir netikėto drauge!
   

  Dalintis per:

  2022 garbanota.lt Visos teisės saugomos