0
 • Krepšelyje nėra produktų.

 • Garbanota.lt madingos kuprinės moterims. su paveikslu Moteris

  ŠALTKREPŠIS??

  Dalintis per:

  antanas jhhujh

  Kurdama kuprines, rankines, krepšius su savo autoriniais darbais atsižvelgiau į tai kas man pačiai yra svarbu. Tikiu tuo, kad parduoti tai kas pačiai patinka ir tai kuo tikiu kur kas mieliau. Parduodama visada sakau tik tai ką žinau. Ir kai šiandien manęs klausia ar mano kurtos tašės, krepšiai, kuprinės laiko šaltį aš sakau – TAIP. kažkiek laiko tad šaltkrepšiu pavadinti iš dalies galima 🙂 Bet apie viską nuo pradžių.

  Vieną svarbų dalyką apie savo kurtus gaminius sužinojau visiškai neseniai ir visiškai netikėtai. Kleintė pirko iš manęs krūvą tašių, krepšių kuriuos dovanoja jau ne pirmai savo draugei ir šį kartą man pasakė super gerą naujieną:

  – Dovile, o Jūs žinote, kad Jūsų kurtos tašės, krepšiai laiko šaltį?
  – Kaip suprasti?
  – Ogi paprastai. Visos tašės ir kuprinės laiko šaltį. Keliavau Osle ir turėjau dvi tašes. Viena Jūsų, o kita (kito garsaus dizainerio) į abi įdėjau po buteliuką šalto vandens, išėmusi po kurio laiko vanduo buvo skirtingos temperatūros, nors abi tašės keliavo kartu su manimi ir patyrė vienodas temperatūros sąlygas. Tad džiugi žinia, kad Jūsų tašėje buvęs vanduo buvo kur kas vėsesnis.

  Aš taip džiugiai nustebau, kad privalėjau pati įsitikinti. Eksperimentą įvykdžiau ekspromtu. Mugės metu į kuprinę įdėjau šaltą sūrelį. Tik nusipirkau iš parduotuvės ir įdėjau. Kuprinė stovėjo kokias 4 valandas ant saulės. kartais labiau po palapinės stogu, kartas visai ant saulės. Bet karštis buvo tikrai didelis. O išėmusi sūrelį po 4 valandų jis buvo vis dar šaltas. Tad galiu sakyti, kad mano kurtos tašės, krepšiai, kuprinės su autoriniais darbais (moters veidais) yra šaltkrepšiai 🙂 Bent jau iš dalies.

  su linkėjimais
  garbanota

  Parašykite komentarą