0
 • Krepšelyje nėra produktų.

 • Jūsų galerija

  Jūsų galerija

  J

  Tavo vaiko drugelis tai mano kūdikis. Aš sukūriau jo dizainą, aš sugalvojau jam vardą, aš sugalvojau, kad jis pateiktas kaip paruoštukas Jums, aš sugalvojau, kad tai puiki dovana įvairiausiomis progomis ir supakavau jį taip, kad Jums belieka pirkti ir dovanoti. Todėl jis man toks svarbus, nes tai mano kūrybinis darbas. Ilgą laiką labai smarkiai pergyvenau dėl to kas kaip reaguos. Iš pat pradžių pamenu, net bijojau startuoti, nes bijojau Jūsų įvertinimo. Vyras juokėsi iš manęs ir sako:
  – Viskas gerai, ko pergyveni?
  O man taip neramu viduje buvo. Aš sakau:
  – Čia gi ne šiaip prekė kurią vat sugalvojau ir platinu, nes parduoti aš moku jei tikiu preke. Čia visai kas kita – dabar aš parduodu save.

  Kaskart jaudinuosi kaip vaikas kai matau, kad gavau Tavo vaiko drugelio kadrą. Man jie visi gražūs, bet labai noriu, kad ir Jūs būtumėte patenkinti rezultatu ir beabejo pačiu procesu. Kiekvienas drugelis toks unikalus kaip ir kiekvienas mūsų, kiekvienas savaip gražus!!!

  Ačiū, kad dalinatės savo kadrais, ypatingai džiugu matyti vaikus, kurie laiko drugelius arba patį kūrybinį procesą. Dalinkitės savo kadrais, o aš juos talpinsiu čia. Apsižvalgykite 😉

  Dalintis per: